Edition Vogue Hermès Clic Clac H Bracelet Stl M
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERMES, Clic Clac H Bracelet, stl M, guldpläterad metall, brunemaljerad dekor, stämpelmärkt i godset, diam ca 60 mm, dustbag i original medföljer
Fint bruksskick. Mindre repor på gulmetallen.
902640
2021-04-18