Claire view oljemålning

Claire view oljemålning
Claire view oljemålning
Claire view oljemålning
Claire view oljemålning
Claire view oljemålning
Claire view oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "The stock market", signerade samt daterad Claire View -17, olja på duk, ca 46x55 cm

902654

2021-04-18