Claire View oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
CLAIRE VIEW (f. 1957): "Making Candy", signerade samt daterad Claire View -17, olja på duk, ca 52x39 cm
Kuntoraportti
902657
Päivämäärä:
2021-04-18