Claire View oljemålning

Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning
Claire View oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "What did you say", signerade samt daterad Claire View -21, olja på masonit, ca 31x27 cm

902660

2021-04-15