Duk Märta Måås

Duk Märta Måås
Duk Märta Måås
Duk Märta Måås
Duk Märta Måås
Duk Märta Måås
Duk Märta Måås

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Täppan", duk, signerad AB MMF, ca 62x22 cm

Åldersrelaterat slitage

902668

2021-04-20