Levin gitarr

Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEVIN, gitarr, etikettmärkt, omkring 1950-tal, längd 96 cm

Bruksslitage

902669

2021-04-13