Taklampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, omkirng 1900-talets mitt, innerkupa i vitt opakt glas, ytterkupa i röd plast, fäste i mässing och teak, diameter 40 cm, höjd ca 30 cm inkl fäste
Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad, smärre nagg runt kant (troligen ursprungliga)
902674
2021-04-23