Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, omkirng 1900-talets mitt, innerkupa i vitt opakt glas, ytterkupa i röd plast, fäste i mässing och teak, diameter 40 cm, höjd ca 30 cm inkl fäste

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad, smärre nagg runt kant (troligen ursprungliga)

902674

2021-04-23