Hovedvandsæg

Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg
Hovedvandsæg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUKTDOSOR, 2 st., silver, Danmark, 1800-tal, så kallade hovedvandsæg, höjd ca 7 cm, vikt ca 94 g

Smärre slitage

902679

2021-04-16