Oljemålning Oscar Hullgren

Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren
Oljemålning Oscar Hullgren

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): "Solglans på havet", signerad O.Hullgren, olja på duk, ca 14x17 cm

902689

2021-04-16