Karl Momen olja

Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Diagonal komposition, signerad Momen, olja på duk, ca 91x61 cm

902695

2021-04-13