Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

SKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i mahogny, välv dörr, på sidorna ett par kolonnetter, lös sockel, höjd ca 150, 78x50 cm

Nyckel finns

Skador, slitage, faner- och dekorbortfall

902718

2021-04-15