Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
SKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i mahogny, välv dörr, på sidorna ett par kolonnetter, lös sockel, höjd ca 150, 78x50 cm
Nyckel finns
Skador, slitage, faner- och dekorbortfall
902718
2021-04-15