Biblioteksbord
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, betsad ek, 1800-tal, spiralvridna ben, låda i sargen, 2 blomformade draghantag, skuren floral kantdekor, hörnfleuroner, höjd 74, 160x85 cm
Proveniens: Hovdala slott
Bruksslitage, skiva med värmemärke
902722
2021-04-14