Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, betsad ek, 1800-tal, spiralvridna ben, låda i sargen, 2 blomformade draghantag, skuren floral kantdekor, hörnfleuroner, höjd 74, 160x85 cm

Proveniens: Hovdala slott

Bruksslitage, skiva med värmemärke

902722

2021-04-14