Josef Frank, skrivbord, Svenskt Tenn

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEF FRANK, skrivbord, Svenskt Tenn, modellnummer 590, fanerat med mahogny, hörnbeslag i mässing, sargen med låda samt utdragbar skrivskiva, höjd ca 74, 758x173 cm

Blekt skiva, märken, slitage

902724

2021-04-14