Vitrinskåp Sven Larsson Möbelshop

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 2-delat, Sven Larsson möbelshop, Malmö, 1900-talets andra hälft, fur, höjd ca 230, 120x50 cm

Slitage, märken

902733

2021-04-17