Sideboard Sven Larsson möbelshop

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDEBOARD, Sven Larsson möbelshop, Malmö, 1900-talets andra hälft, fur, höjd ca 60, 120x50 cm

Slitage, märken

902734

2021-04-17