Matbord Sven Larsson möbelshop

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, Sven Larsson möbelshop, Malmö, 1900-talets andra hälft, fur, 2 iläggsskivor a 49,5 cm medföljer, höjd ca 73, diameter 130 cm

Slitage, märken

902736

2021-04-17