Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
STOL, 1700-talets mitt, rokoko, balusterformad ryggbricka, benkryss, sitthöjd ca 48 cm
Skador, ryggbricka med spricka, överliggarens fog lossad, sits med fläckar
902743
2021-04-15