Stol rokoko

Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

STOL, 1700-talets mitt, rokoko, balusterformad ryggbricka, benkryss, sitthöjd ca 48 cm

Skador, ryggbricka med spricka, överliggarens fog lossad, sits med fläckar

902743

2021-04-15