Pelarbord 1800-tal

Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1800-talets senare del, på tredelad pelarfot, riklig intarsiadekor, oktagonal skiva, höjd ca 75, diameter 70 cm

902748

2021-04-15