Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, Fröseke, AB Nybrofabriken, ram fanerad i teak, med råglas applikationer i grönjt, etikettmärkt, ca 122x57 cm
902752
2021-04-14