Spegel Fröseke

Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke
Spegel Fröseke

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, Fröseke, AB Nybrofabriken, ram fanerad i teak, med råglas applikationer i grönjt, etikettmärkt, ca 122x57 cm

902752

2021-04-14