Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

600 SEK

3 000 SEK

VITRINSKÅP, valnöt och idegran, 1990-tal, engelsk stil, två lådor, med belysning, höjd ca 178, 100x37 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

902756

2021-04-14