Klubbat för:
600 SEK
3 000 SEK
VITRINSKÅP, valnöt och idegran, 1990-tal, engelsk stil, två lådor, med belysning, höjd ca 178, 100x37 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage
902756
2021-04-14