Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1920/30-tal, 3 lådor i sarg, mahogny, valnöt samt rotfanér, invändigt inredd med hyllplan, höjd 118, 154x45, nyckel medföljer
Bruksslitage, märke/fläck på toppskivan
902759
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här