Skänk 1900-tal

Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1920/30-tal, 3 lådor i sarg, mahogny, valnöt samt rotfanér, invändigt inredd med hyllplan, höjd 118, 154x45, nyckel medföljer

Bruksslitage, märke/fläck på toppskivan

902759

2021-04-14