Säng 1900-talets andra hälft

Säng 1900-talets andra hälft
Säng 1900-talets andra hälft
Säng 1900-talets andra hälft
Säng 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

SÄNG, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Grange, fanérad i mahogny, bäddmått 180 cm

Brukslitage, smärre märken, fotgavel med brännmärken

902760

2021-04-14