Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SÄNG, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Grange, fanérad i mahogny, bäddmått 180 cm
Brukslitage, smärre märken, fotgavel med brännmärken
902760
2021-04-14