Rölakanmatta, gallerimodell

Rölakanmatta, gallerimodell
Rölakanmatta, gallerimodell
Rölakanmatta, gallerimodell
Rölakanmatta, gallerimodell
Rölakanmatta, gallerimodell
Rölakanmatta, gallerimodell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, 1960-70-tal, gallerimodell, marinblå, 394 x 81 cm

Slitage, ställvis hårdare

902765

2021-04-14