Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Sängskåp, Boligens Byggeskabe formgivet av Børge Mogensen & Grethe Meyer for C. Danel, 1950-tal, höjd
cm, bredd 100, djup 35 cm
Bruksslitage. Nyckel finns
902766
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här