Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, med marmorskiva, bronserad kopplad underdel, skuren dekor, höjd ca 55, 44x 52 cm

Bruksslitage

902778

2021-04-14