Fernandez Arman färglitografi

Fernandez  Arman färglitografi
Fernandez  Arman färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med penslar, signerad Arman, numrerad 3/75, färglitografi, bladmått ca 80x58 cm

Ej examinerad ur ram

902781

2021-04-14