Skrivbordstol

Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol
Skrivbordstol

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSTOL, 1900-talets andra hölft, England, grön skinnklädsel, reglerbar

Något ostadig , slitage

902783

2021-04-14