Pallstege samt pallar

Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar
Pallstege samt pallar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLSTEGE, PALLAR, 3 dlr, 1900-talets mitt, vitmålad stomme i metall, höjder ca 45-64 cm

Slitage, märken, gummiavslut med skada

902797

2021-04-17