Däckstol / Stol

Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol
Däckstol / Stol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOL / STOL, 1900-talets första hälft / mitt, stomme i bambu och rotting, samtida dyna klädd med tyg, fällbar rygg i flera lägen, utfällbar benpall, längd utfälld 190 cm, sitshöjd 35 cm exkl dyna

Ingår i tema "Trädgård"

Enstaka mindre skador, i övrigt fint skick sett till ålder

902799

2021-04-30