Sängar ett par 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGAR, ett par, 1900-talets mitt, stomme i bok, svart galon, ca 215x91, madrassmått 195x90 cm

Slitage, märken, fläckar, skador

902805

2021-04-17