Färglitografi Yrjö Edelman

Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman samt numrerad E.A. LXII/C, färglitografi, bildmått ca 32x50 cm

Ej examinerad ur ram

902812

2021-04-15