Edition Vogue Chanel Boutique Jacka Stl ca 34/36

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

CHANEL BOUTIQUE, jacka, stl ca 34/36, formgiven av Karl Lagerfelt, troligen 1980-tal, cremefärgad bouclé, kantband i sidencrepe, v-ringing, knäppning och ärmavslut med knappar med guldfärgat monogram i strålformad krans, två framsidiga bröstfickor, invändigt klädd med ljust monogrammönstrat siden tyg, etikettmärkt, längd ca 56 cm, extra knapp medföljer

Framsidig ficka med slitage. Några mindre fläckar. Modellen är kortad i längd och ärmlängd. Etikettergällande storlek och material bortklippta.

902817

2021-04-18