Ring och Örhänge 18K
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING OCH ÖRHÄNGE, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, kamé med skuret porträtt i profil, örhänge på stift, stl ring va 19 jmfr 59, höjd örhänge ca 11 mm, vikt ca 3 g, ej tillhörande mindre etui medföljer
Bruksskick
902825
2021-04-25