Stolar Bodafors
Vollendet
2021-04-16
902834
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, Bodafors, 1900-talets början, troligen Axel Larsson, stolar, flätad sits, stämplade SMF, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage