Waldemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, 172/360, färglitografi, ca 35x50 cm

902842

2021-04-17