Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK, (född 1934): Komposition, signerad och daterad M Pyk -58, blandteknik, bildmått 8x21 cm

902845

2021-04-15