Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition med ansikten, signerad, akvarell, ca 61x49 cm
Zustandsbeschreibung
902862
2021-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner