Acke Oldenburg akvarell

Acke Oldenburg akvarell
Acke Oldenburg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition med ansikten, signerad, akvarell, ca 61x49 cm

Zustandsbeschreibung

902862

2021-04-15