Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEOPOLD FARE (1926-1996): Porträtt studie, signerad Fare, akvarell på papper, bladmått ca 56x76 cm
902866
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här