Leopold Fare, akvarell

Leopold Fare, akvarell
Leopold Fare, akvarell
Leopold Fare, akvarell
Leopold Fare, akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Porträtt studie, signerad Fare, akvarell på papper, bladmått ca 56x76 cm

902866

2021-04-15