olja diptyk (2), komposition av får

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDBERG MIA (född 1947): 2st, komposition av får, diptyk, monogramsignerad, olja på duk, ca 52x42 cm vardera.

902867

2021-04-15