Skåp 2-delat 1700-tal

Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1700-tal, 2-delat, ek samt furu, lackat, överdel med 2 lådor, hyllplan samt skedhylla, underdel med 5 lådor, beslag i mässing, höjd ca 205, 118x56 cm

Kuntoraportti

Renoverat, kompletterat, slitage

902872

Päivämäärä:

2021-04-17