Skåp 2-delat 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1700-tal, 2-delat, ek samt furu, lackat, överdel med 2 lådor, hyllplan samt skedhylla, underdel med 5 lådor, beslag i mässing, höjd ca 205, 118x56 cm
Kuntoraportti
Renoverat, kompletterat, slitage
902872
Päivämäärä:
2021-04-17