Golvlampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, ek, skärm i vit plast, detaljer i mässing, inpressad märkning FB?, höjd ca 128 cm

Brukslitage

902885

2021-04-15