Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, ek, skärm i vit plast, detaljer i mässing, inpressad märkning FB?, höjd ca 128 cm
Brukslitage
902885
2021-04-15