Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): "Venezia", signerad och daterad E Jolin Venezia -99, akvarell, 46x32 cm

902890

2021-04-15