Bordspendyl
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, vitemaljerad urtavla, höjd inkl. sockel 44 cm, pendel samt nyckel finns
Kuntoraportti
902892
Päivämäärä:
2021-04-15