Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, vitemaljerad urtavla, höjd inkl. sockel 44 cm, pendel samt nyckel finns

Kuntoraportti

902892

Päivämäärä:

2021-04-15