Gunnar Nordström Bohuskust

Gunnar Nordström Bohuskust
Gunnar Nordström Bohuskust
Gunnar Nordström Bohuskust
Gunnar Nordström Bohuskust
Gunnar Nordström Bohuskust
Gunnar Nordström Bohuskust

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Bohuskust II", signerad och daterad GNordström -82, olja på duk, ca 47x56 cm

902893

2021-04-17