Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, hjultrissor, förstärkning i mässing, märkt FR, höjd ca 105
Brukslitage, korroderad mässing
902894
2021-04-15