Barock tennstop 1784

Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784
Barock tennstop 1784

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

TENNSTOP, senbarock, stämplad CHK 1784, höjd 31 cm.

Slitage, bucklor

902899

2021-04-25