Henrik Sörensen oljemålning

Henrik Sörensen oljemålning
Henrik Sörensen oljemålning
Henrik Sörensen oljemålning
Henrik Sörensen oljemålning
Henrik Sörensen oljemålning
Henrik Sörensen oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HENRIK SÖRENSEN (1882-1962): Landskapsmotiv, monogramsignerad och daterad HS -21, olja på duk,

Färgbortfall, krackeleringar

902900

2021-04-15